Toner Cartridge | Black
| All | |
| Brändiühilduvus | Universal |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 330 mm |
| Gross depth master carton | 580 mm |
| Gross height (mm) | 165 mm |
| Gross height master carton | 365 mm |
| Gross weight | 0.854 kg |
| Gross width (mm) | 95 mm |
| Gross width master carton | 345 mm |
| Kogus | 1 |
| Leheküljetootlus | 2700 lk |
| Net weight | 0.674 kg |
| Net weight master carton | 8.54 kg |
| Packing quantity | 10 pc(s) |
| Palette Qty | 230 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 180.00 g |
| Printimisvärvid | Black |
| Producer | ColorWay |
| Producer product family | Econom |
| Tare weight (kg) | 0.18 kg |
| Tare weight master carton | 1.242 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Toner Cartridge |
| Ühilduvad tooted | HP CE505A (05A)/CF280A (80A) Canon 719 |
| Ühilduvus | HP CE505A (05A)/CF280A (80A) Canon 719 |
| Volume (m3) | 0.00517275 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: toner cartridge black, cw-h505280m, colorway, tindid ja toonerid






